Sot 10:28 Vetura , Prishtinë

Shes Veturen BMW 420 d Disel Automatik 2015

27 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:28 Vetura , Drenas

BLEJ VETURA ME DHE PA DOGAN NE TER KOSOVEN ME KESH

Viti: 2009
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 10:26 Vetura , Prishtinë

Shes Veturen BMW 420d X-Drive Automatik 2015

27 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Tet 23:54 Vetura , Prizren

Bmw 420d

23 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
05 Tet 11:05 Vetura , Prizren

Bmw 420

24 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
25 Sht 15:09 Vetura , Prishtinë

BMW 420 d xdrive Gran Coupe

32 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
07 Krr 15:43 Vetura , Prishtinë

Shitet BMW 420 2.0 Diesel

29 990 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
27 Qer 15:27 Vetura , Prishtinë

Macun

15 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Qer 14:22 Vetura , Prishtinë

BMW 420 d xdrive Gran Coupe

Viti: 2017
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Mar 14:08 Vetura , Prizren

BMW 4-series 420d (2014)

30 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
18 Krr 12:22 Vetura , Vushtrri

RENT A CAR �� PRINCE �� Te ne mbreti jeni ju ��

Viti: 2002
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
28 Pri 14:12 Vetura , Prishtinë

Urgjent

5 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim