Allante , 6
ATS , 2
BLS , 5
CTS , 11
Deville , 13
Eldorado , 3
Escalade , 11
Fleetwood , 1
SRX , 3
STS , 6
XLR , 1
Dje 21:29 Vetura , Prishtinë

Cadillac escalade 6.2. 2016

57 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Pri 19:14 Vetura , Prizren

DY Cadillac deville

6 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Pri 22:16 Vetura , Prizren

pikap

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Pri 16:33 Vetura , Prizren

shitet

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Pri 01:13 Vetura , Prishtinë

rent a car egzoni

20 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Pri 00:41 Vetura , Besianë

cadillac deville oldtimer

40 000 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
09 Pri 13:38 Vetura , Prishtinë

Shes pikapin i sapo ardhur nga suedija

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Pri 13:25 Vetura , Prishtinë

Cadillac eldorado 1973 PER DARSMA DHE SHITET

Viti: 70-at
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
06 Pri 10:04 Vetura , Gjilan

shes renao llaguna

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Pri 14:14 Vetura , Lipjan

Shes pikapin edhe boj ndrrim

1 350 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Mar 19:34 Vetura , Lipjan

Shes pikapin cedi bojm drrim

1 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Mar 18:48 Vetura , Prishtinë

Cadillac ATS - 74.000km - 2.5 Benzin - 2013

21 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
15 Mar 16:39 Vetura , Gjakovë

shitet cadillak escalade

Viti: 2008
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
15 Mar 16:39 Vetura , Gjakovë

shitet cadillac escalade

Viti: 2008
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
15 Mar 16:39 Vetura , Gjakovë

shitet cadillac escalade

Viti: 2008
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
02 Mar 17:55 Vetura , Burim

préstamo

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Shk 12:50 Vetura , Prishtinë

Cadilac limited edition

12 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Shk 16:03 Vetura , Lipjan

Cadillac XTS

44 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Jan 17:23 Vetura , Prishtinë

Cadillac deville

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Jan 14:56 Vetura , Drenas

Shitet Urgjentisht

1 450 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Dhj 19:43 Vetura , Prishtinë

kadillak i ardhun nga zvicrra ndrrohet

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Nën 19:28 Vetura , Mitrovicë

Shes Cadillac full ekstra??

Viti: 2003
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
14 Nën 10:24 Vetura , Drenas

Shes dru

Viti: 2016
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
28 Tet 12:35 Vetura , Mitrovicë

Shes

Viti: 2003
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
27 Tet 23:44 Vetura , Gjilan

iveco

500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Tet 22:46 Vetura , Gjilan

kamion boj ndrrim?

2 999 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Tet 10:44 Vetura , Ferizaj

Shes veturen

5 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Sht 02:26 Vetura , Ferizaj

Shitet ose ndrrohet

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Sht 20:08 Vetura , Prishtinë

Shitet

480 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Gsh 17:50 Vetura , Gjilan

Shitet pikapi 1.9 SDI

1 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Gsh 20:26 Vetura , Therandë

cadillac

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Krr 23:18 Vetura , Prishtinë

PER DASMA Cadillac deville 1975 DHE SHITET

Viti: 70-at
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
19 Krr 23:00 Vetura , Ferizaj

Shitet vetura

21 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
14 Krr 20:32 Vetura , Prishtinë

Shitet pikapi mir dhe lir

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Krr 18:14 Vetura , Ferizaj

shiten

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Qer 17:54 Vetura , Mitrovicë

Cadillac

13 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
02 Qer 15:58 Vetura , Gjakovë

Cardillac

7 250 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Maj 03:29 Vetura , Lipjan

cadillac deville

7 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Maj 16:05 Vetura , Ferizaj

Bisha 6.0

10 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
03 Maj 17:02 Vetura , Ferizaj

Shitet

7 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Pri 23:44 Vetura , Shtime

shitet pikpo orgjent

780 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Pri 19:08 Vetura , Prishtinë

Okazionnnnn

200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Pri 17:50 Vetura , Klinë

PASSAT NE SHITJE

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Pri 20:56 Vetura , Dardanë

Cadillac bls

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
18 Pri 16:05 Vetura , Artanë

mitrovica

1 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Pri 17:16 Vetura , Ferizaj

PEUGOT 206 DISEL

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Pri 23:53 Vetura , Klinë

Cardillac

13 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Mar 13:05 Vetura , Prishtinë

Makin funerali ose bejm dhe ndrime

Viti: 2001
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
08 Shk 23:10 Vetura , Drenas

shës pik up

2 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Shk 22:12 Vetura , Mitrovicë

Cadilac (Escalade)

15 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Në fillim