18 Nën 10:07 Vetura , Prizren

shitet qmimi me marrveshje

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Sht 14:08 Vetura , Ferizaj

MONSTERTRUCK CHEVROLET

15 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
17 Sht 16:08 Vetura , Ferizaj

SHUME LIRE DHE MIRE -2011 SHITET OSE NDERROHET

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Në fillim