2 CV , 17
AX , 29
Berlingo , 829
BX , 15
C1 , 70
C2 , 102
C3 , 805
C4 , 545
C5 , 562
C6 , 8
C8 , 64
C-Crosser , 14
C-Elysée , 29
CX , 8
DS , 1
DS3 , 10
DS4 , 2
DS5 , 9
Evasion , 33
GSA , 1
Jumper , 257
Jumpy , 199
Nemo , 52
SAXO , 92
SM , 1
Visa , 1
Xantia , 52
XM , 9
Xsara , 220
ZX , 14

Sot 12:55 Vetura , Prishtinë

SHITE VETUREN QE NUK TE DUHET TEK NEE<<

1 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:55 Vetura , Prishtinë

Citoren C3 1.4Hdi 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 12:55 Vetura , Prishtinë

Citroen C4 1.6Hdi 2008 Automatik

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:54 Vetura , Mitrovicë

Shes Pjes Per VW Sharan 1.9 Tdi 6 Shpejci 4x4

25 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 12:54 Vetura , Prishtinë

Citroen C3 1.6 HDI Viti 2012

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:54 Vetura , Prishtinë

Citroen C5 2.0 HDI Automatik Viti 2008

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:54 Vetura , Mitrovicë

Shes Pjes Per Citroen C2 1.4 Hdi

230 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:54 Vetura , Fushë Kosovë

shitet pikapi Citroen berlingo

2 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:54 Vetura , Gjakovë

BLEJ VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:54 Vetura , Ferizaj

Citroën C3 1.4 HDTI VITI 2008

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:54 Vetura , Prishtinë

BLEJ VETURA PA DOGANE DHE RKS NE TE GJITHE KOSOVEN

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:53 Vetura , Ferizaj

Shes Citroën C3 1.4 Dizell HDi 2003 RKS 7 Muaj

3 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:53 Vetura , Klinë

BLEJ VETURA ME DHE PADOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H

Viti: 2015
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 12:51 Vetura , Prishtinë

Citroen Nemo

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:49 Vetura , Viti

Citroen Berling Viti 2008 me Dogan 1.6 HDI

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:45 Vetura , Vushtrri

CITROEN C4 1.6 HDI EXLUSIVE - 08

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:45 Vetura , Prishtinë

Citroen C4 2.0 HDI Exclusive

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:43 Vetura , Prishtinë

Citroen C3 Pluriel 1.4 RKS

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:37 Shitorja Vetura , Prishtinë

CITROEN GRAND PICASSO C4 2.0 HDI, AUTOMATIK

6 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:37 Vetura , Gjilan

Citroen Xsara2.0 Dizel Rks 8 Muj Vp2002

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:37 Vetura , Ferizaj

Citeoen Xsara 2.0 Dizel Rks 8 Muj Vp2002

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 12:36 Vetura , Prishtinë

Citroen Xsara 2.0 Dizel Rks 8 Muj Vp2002

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 12:36 Vetura , Prishtinë

Citroen Xsara 2.0 Dizel Rks 7Muj Vp2002

2 450 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 12:36 Vetura , Ferizaj

Citroen Xsara 2.0 Dizel Rks 7Muj Vp 2002

2 450 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 12:35 Vetura , Gjilan

Citroen xsara 2.0 dizel Rks 8Muj Vp2002

2 450 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:33 Vetura , Vushtrri

Citroen ce 4 1.6 dizell rks 1 vit ne xhendje shum

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:32 Vetura , Prishtinë

CITROEN C3 1.4 HDI MODEL 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:29 Vetura , Vushtrri

Shes ndrroj citroen c5 2.0 hdi rks 22.11.019

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:26 Vetura , Vushtrri

Shes Citroen C5 2.2HDI Rks 1 Vit Klima Tronik

2 550 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:16 Vetura , Ferizaj

Citroen C5 2.2 HDI - Exclusive , Automatik

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:58 Vetura , Besianë

Citroen C1 1.4 Hdi 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 11:58
Linku:
Vetura , Prishtinë

Rent a Car Prince �� Mire dhe Lirè

19 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:58 Vetura , Vushtrri

Citroen c3

3 550 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:57 Vetura , Lipjan

Citroen berlingo 2.0HDI idoganuar i rks 19.02.2019

1 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:54 Vetura , Prishtinë

Citroen C5 2.7 HDI Exlusive Viti 2008 Rks 7 Muj

6 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:52 Vetura , Prishtinë

Citroen C4 1.6 Benzin Viti 2009 Rks 7 Muj

3 333 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:51 Vetura , Prishtinë

Cutroen C3 picaso1.6 Dizel i sapo doganuar

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:50 Vetura , Prishtinë

Citroen C4 1.6 HDI Viti 2014 Rks 7 Muj

7 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:42 Vetura , Gjakovë

CITOREN C5 2.0 HDI

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:41 Vetura , Lipjan

CITROEN C3 PIKASO 2009 1.6 HDI

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:41 Vetura , Gjilan

Citroen C3 picaso 1.6 Dizel V.p.2010 Rks nje vit

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:39 Vetura , Lipjan

CITROEN C6 2.7 HDI AUTOMATIK..

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:38 Vetura , Prizren

kamionet citroen 2.8 dizell HDI gjendje perfekte

2 850 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:37 Vetura , Prishtinë

CITROËN C1 viti 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:24 Vetura , Prishtinë

PEUGOET PARTNER 1.6HDI ME KLIM

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:18 Vetura , Vushtrri

shitet ndrrohet pikapi 8 muj regjistrim

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim