Sot 22:50 Vetura , Gjakovë

BLEJ VETURA M DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 22:49 Vetura , Burim

BLEJ VETURA M DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H

Viti: 2014
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
13 Sht 20:24 Vetura , Mitrovicë

shes kamionet

2 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
06 Mar 07:19 Vetura , Skenderaj

SHITET XHIPI UAZA

13 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
12 Dhj 20:53 Vetura , Deçan

Shitet

1 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Korr 13:58 Vetura , Prizren

Dacia 1.5 dizel -10 ndrim i mundshem

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Tet 17:47 Vetura , Mitrovicë

Dacia dizel -06

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Sht 13:10 Vetura , Kastriot

Jeep Dihatsu -00

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim