Dokker , 6
Duster , 15
Lodgy , 2
Logan , 69
Pick Up , 7
Sandero , 26
Sot 19:51 Vetura , Burim

BLEJ VETURA M DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H

Viti: 2014
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 19:49 Vetura , Gjakovë

BLEJ VETURA M DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 17:34 Vetura , Prishtinë

Shes Dacia Logan 1.9 dizell 2006 ndrrim i munshem

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:16 Vetura , Ferizaj

Dacia Sandero 2017 diesel,

8 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Maj 21:41 Vetura , Prishtinë

Dacia Sandero 1.5 DCI

5 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Maj 17:40 Vetura , Prishtinë

Dacia Duster i ri PRESTIGE Garancion 2 vite

11 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
19 Maj 16:50 Vetura , Prishtinë

Dacia Duster 1.9 dizell Automatik i Ri 00

11 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Maj 21:12 Vetura , Mitrovicë

SHES BRANIKUN PER DACIA SANDERO 2017 PA GRVISHUR

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Maj 14:26 Vetura , Fushë Kosovë

SHITET DACIA-DUSTER

11 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
12 Maj 15:16 Vetura , Ferizaj

Dacia 1.4 nga Zvicra

2 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Maj 15:20 Vetura , Klinë

Dacia

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Pri 11:17 Vetura , Mitrovicë

Dacia Logan 2006 shitet dhe ndrohet

2 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Pri 21:16 Vetura , Malishevë

Dacia 1. 5 diesel

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
22 Pri 11:38 Vetura , Malishevë

Dacia 1,5

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
20 Pri 11:05 Vetura , Ferizaj

Shitet Pikapi

5 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 08:13 Vetura , Burim

Shitet makina

2 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Pri 11:36 Vetura , Ferizaj

Shitet Piakpi 2013

5 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Pri 15:33 Vetura , Gjakovë

Golf 3

2 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Mar 22:26 Vetura , Pejë

Dacia duster 4x4

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Mar 11:12 Vetura , Prishtinë

DACIA XHIP-SUV/ 2017sh - SHES/ BEJ NDRIM !!

13 689 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Mar 19:19 Vetura , Kastriot

Dacia 2006 disel 1.9 me rks

1 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Shk 14:48 Vetura , Gjakovë

Dacia

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Shk 16:00 Vetura , Gjakovë

SHes Dacia I sapo ardhur nga Gjermania

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Shk 21:10 Vetura , Prizren

Dacia logan

2 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
19 Jan 19:54 Vetura , Malishevë

dacia sandero

3 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Dhj 20:20 Vetura , Pejë

Dacia 1.9dci 2006 (shitet&ndrrohet)

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Nën 14:19 Vetura , Rahovec

Shitet makina

Viti: 2010
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
22 Nën 22:07 Vetura , Ferizaj

Dacia Sandero 1.4i benzin 2010

2 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
02 Nën 17:21 Vetura , Prizren

Dacia logan

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Tet 20:45 Vetura , Prishtinë

SHES

2 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
19 Tet 18:41 Vetura , Prishtinë

SHITET

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
17 Tet 19:23 Vetura , Prishtinë

Vetura Dacia Duster

13 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
05 Tet 22:34 Vetura , Prizren

Dacia logan

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Tet 09:51 Vetura , Dragash

golf 2

1 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Sht 20:24 Vetura , Mitrovicë

shes kamionet

2 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
30 Gush 17:56 Vetura , Gjilan

shes dacia 1.5 dizell

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Gush 10:56 Vetura , Drenas

Dacia 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Gush 23:52 Vetura , Lipjan

Dacia 1.9 disell 2005

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Gush 12:18 Vetura , Prizren

Dacia sandero

9 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
03 Gush 11:25 Vetura , Prizren

Daca Logan

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Korr 21:20 Vetura , Gjilan

pikap

2 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Korr 14:23 Vetura , Gjilan

Dacia Logan

5 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
09 Qer 22:23 Vetura , Prishtinë

Dacia duster

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Maj 00:13 Vetura , Pejë

DACIA DOKKER 1.5 dizell 2016

8 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Maj 02:03 Vetura , Rahovec

Logana Dacia 1.5 Dizell

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
14 Maj 10:41 Vetura , Prishtinë

Shitet Dacia Sandero E RE

7 200 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Maj 17:13 Vetura , Kaçanik

Dacia sandero 1.2 2016

7 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Maj 22:54 Vetura , Rahovec

Dacia-Logan

Viti: 2010
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
28 Pri 15:49 Vetura , Rahovec

Logana Dacia 1.5 Dizell

Viti: 2010
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
18 Pri 22:32 Vetura , Gjilan

Dacia Sandero 1.2

5 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Në fillim