03 Dhj 00:10 Vetura , Gjilan

daewoo

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Qer 19:40 Vetura , Mitrovicë

Opel kadet

650 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Pri 22:37 Vetura , Fushë Kosovë

shitet dhe ndrrohet

800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
28 Mar 19:41 Vetura , Prishtinë

shes pasat

150 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Mar 11:33 Vetura , Burim

Gjipi shum i mir

1 550 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Tet 16:31 Vetura , Gjakovë

Vetura daewoo

1 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Mar 18:32 Vetura , Prizren

Daewoo benzin -00

800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
08 Nën 19:15 Vetura , Gjakovë

Daewoo benzin -06

1 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Në fillim