29 Sht 19:16 Vetura , Prizren

daihatsu 1.0 turbo diesel defekt motorri

Viti: 1991
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Sht 18:21 Vetura , Therandë

shes veturen

Viti: 1991
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Pri 13:14 Vetura , Therandë

Shes veturen

600 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Jan 22:35 Vetura , Prizren

Kosa

300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Krr 11:11 Vetura , Gjakovë

Moni

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Pri 20:30 Vetura , Prizren

daihatsu

Viti: 1991
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Jan 13:32 Vetura , Ferizaj

Dihatsu Charade per pjes

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Nën 16:09 Vetura , Prishtinë

U Shit Ja Paft Hajrin Daihatsu Chamade 1.3 16 v-98

450 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
31 Mar 17:04 Vetura , Pejë

shes dhe ndrroj me ndonje vetur te vogel

700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
28 Dhj 03:28 Vetura , Gjilan

Daihatsu 1.0 bezin 3 klipa

800 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Në fillim