Dje 23:29 Vetura , Lipjan

Fiat 500 baj ndrrim

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 18:32 Vetura , Gjilan

Shes veturat

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Nën 07:22 Vetura , Mitrovicë

Fiat 500C, Fiat 2012, 100.000km

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
26 Krr 17:37 Vetura , Prishtinë

Fiat 1.3

5 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
18 Krr 17:57 Vetura , Prishtinë

Fiat 1.3

5 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
16 Krr 20:55 Vetura , Prishtinë

Fiat 1.3

5 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
05 Qer 09:56 Vetura , Prishtinë

Fiat 500c 1.4 16v

7 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
03 Dhj 17:21 Vetura , Mitrovicë

FIAT 500C 1.2 BENZIN - BEJ NDERRIM ME "GOLF 6

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
22 Sht 07:48 Vetura , Ferizaj

shitet fiati urgjend

980 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
21 Sht 19:54 Vetura , Ferizaj

shef fiatin urgjebd

1 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Sht 23:12 Vetura , Prishtinë

Fiat 500 1.4 turbo

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
13 Gsh 14:16 Vetura , Gjilan

3 Fiat 500C Dizell dhe Benzin

Viti: 2009
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
23 Shk 18:43 Vetura , Dardanë

PIKAP

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Tet 17:37 Vetura , Ferizaj

Shes fiat bravo dizel

1 150 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Tet 15:25 Vetura , Malishevë

ww2

1 800 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Krr 15:54 Vetura , Prishtinë

fiat 500 1.3 dizell

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
25 Shk 20:18 Vetura , Therandë

Shitet Vetura me marrveshje

Viti: 1996
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Në fillim