C8 , 1
20 Pri 00:54 Vetura , Ferizaj

Shes Sartun Vetura Amerikane 2.2 Benzin Rks

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Dhj 14:43 Vetura , Ferizaj

Makina per Pastrim Kimik Te kauqav si dhe te Tehpi

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Sht 13:14 Vetura , Ferizaj

Shitet urgjent

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim