MAKINA , 420358
VENDBANIME , 145841
ELEKTRONIKA , 135184
TË TJERA , 45682

08 Shk 22:54 Makina dhe Vegla , Vushtrri

Drebung

2 500 EUR

08 Shk 22:26 Vetura , Ferizaj

U shittttttttt

1 200 EUR

Në fillim