MAKINA , 435619
VENDBANIME , 153789
ELEKTRONIKA , 139106
TË TJERA , 48099

Sot 22:24 Banesa , Prishtinë

Banesë 73m2 me qira në Qendër

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sot 22:24 Banesa , Prishtinë

Ipet banesa me qira ne qender perball teb bankes

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Sot 22:24 Vetura , Drenas

BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI

2 222 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 22:24 Banesa , Prishtinë

Banes me qera ne Ulpian

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
Sot 22:24 Vetura , Dragash

�� AUTO PLUS �� BLEJM VETURA

3 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 22:24 Vetura , Burim

BLEJ VETURA M DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H

Viti: 2014
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 22:24 Vetura , Drenas

Blejm veturat me (Defekt ose Aksident)��

Viti: 2017
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 22:24 Vetura , Prishtinë

BMW E90 335d BI TURBO 2009 FACELIFT 286 PS

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:24 Vetura , Prishtinë

Audi Q5 2.0 TDI quattro Automatic (me Dogane)

12 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:24 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa ne drenas

38 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 22:24 Banesa , Prishtinë

Ipet banesa me qura ne ulpian afer hotel bacit

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Sot 22:24 Banesa , Prishtinë

Lëshohet me QIRA Banesa Penthouse lgj , Qafa, P

1 550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
Sot 22:24 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa ne ulpian 60 m2

80 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 22:24 Vetura , Gjilan

Blejm veturat me (Defekt ose Aksident)��

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 22:24 Banesa , Prishtinë

Banesa afer rruges B, banesat e Royallit.

56 500 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
Në fillim