MAKINA , 428632
VENDBANIME , 149714
ELEKTRONIKA , 137225
TË TJERA , 46992

Sot 07:54 Vetura , Fushë Kosovë

⚠️⚠️⚠️ AUTO KOSOVA ⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA

5 555 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 07:54 Shtëpi , Prishtinë

SHITET shtëpia 200m2 në Prishtinë.

165 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 200
Sot 07:54 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne Emshir 3+1

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Sot 07:54 Vetura , Skenderaj

BLEJM -X5,X6,Q7,ML,TOUAREG ��

8 080 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 07:54 Vetura , Prizren

BLEJM VETURA .VW BMW AUDI MERCEDES

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 07:54 Banesa , Prishtinë

Ipet banesa me qira ne lagjen e spitalit mati 1

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Sot 07:54 Banesa , Prishtinë

Ipet banesa me qira ne kalabri ish emshir te ubt-j

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Sot 07:54 Vetura , Dragash

BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI

22 222 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 07:54 Vetura , Klinë

BLEJ VETUR M DHE PA OGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H

Viti: 2013
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 07:54 Vetura , Fushë Kosovë

Shite veturen tuaj ne Auto24��

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim