MAKINA , 314457
ELEKTRONIKA , 105631
VENDBANIME , 104059
TË TJERA , 31598

Sot 11:47 Banesa , Prishtinë

Lëshojmë banesë me qera në Bregu i Diellit

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 11:47 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne Arberi 2+1

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 11:47 Vetura , Prishtinë

Grande Cheroke 2005 Benxin-pline RKS 1vit

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:47 Vetura , Viti

shes fiat punto benxin 1.2 viti 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:47 Shtëpi , Prishtinë

SHPI ME QERA NE LAGJEN NIC E MOBILUME

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
Sot 11:47 Vetura , Lipjan

Passat 3c konforlin 2.0 TDi

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:47 Vetura , Pejë

��AUTO(SHALA) BLEJ VETURA QE NUK I PERDORNI��

500 000 000 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 11:47 Vetura , Prishtinë

Caddy 1.9 SDI

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:47 Vetura , Prishtinë

Shitet Mercedes E320 CDI - Avangarde

7 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:47 Banesa , Prishtinë

Ofroj Super

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 11:47 Banesa , Prishtinë

Lëshojmë banesë me qera në Lagjen Pejton

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Sot 11:47 Vetura , Pejë

NISSAN shitet dhe ndrohet

4 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:47 Banesa , Prishtinë

Q10 Banesë me Qera te Çafa - Prishtine 300€

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Sot 11:47 Banesa , Prishtinë

Banesa gjindet ne Lagjen Dardania

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Në fillim