MAKINA , 314409
ELEKTRONIKA , 105597
VENDBANIME , 104011
TË TJERA , 31565

Sot 23:05 Vetura , Prishtinë

Shitet Golf 6 diesel 2011 1.6 bluemotion

9 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 23:05 Banesa , Prishtinë

SHITET BANESA 60m2, RRUGA B

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
Sot 23:05 Banesa , Prishtinë

Q50 Banesë me Qera te Parku i Qytetit 450 Euro

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
Sot 23:05 Banesa , Prishtinë

Q39 Banesë me Qera në Dragodan 430 Euro

430 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 23:05 Vetura , Prishtinë

LARGONI BUBASHFABAT NGA SHTEPIA DEZINFEKTIM

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 23:05 Banesa , Prishtinë

Ofrohet banesa 110m2 me qira ne Dragpdan !DELTA

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Sot 23:05 Banesa , Prishtinë

Banesa 50m2. Kati PARE. Mbrapa SUPER VIVES.

37 500 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Sot 23:05 Vetura , Prishtinë

Chrysler sebring 2009. Rks. 2.0 tdi.

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 23:05 Banesa , Prishtinë

Ofrojm banes me qera ne lagjen muhagjert

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 23:05 Banesa , Prishtinë

Q40 Banesa me Qera ne Kalabri/Emshir

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 23:05 Vetura , Prishtinë

Shitet Mercedes E320 CDI - Avangarde

7 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:05 Vetura , Dardanë

I BLEJM VETURAT ME DEFEKT DHE AKSIDENT PA DOGAN

3 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1988
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:05 Banesa , Prishtinë

OFROJM BANES ME QERA NE BREG DILLIT 250E

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 23:05 Banesa , Prishtinë

Ipet banesa me qira ne qender te qafa

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Në fillim