MAKINA , 315064
ELEKTRONIKA , 105969
VENDBANIME , 104393
TË TJERA , 31688

Sot 20:37 Banesa , Prishtinë

Banesa 50m2. Kati PARE. Mbrapa SUPER VIVES.

37 500 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Sot 20:37 Banesa , Prishtinë

Banese me qira te Rruga C

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 20:37 Vetura , Vushtrri

Land Rover 2.0 automatik

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 20:37 Vetura , Prishtinë

BMW 530d fullextra M E60 automatik-RKS pa vrejtje

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:37 Shtëpi , Prishtinë

Shtepi ne Matiqan

95 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 20:37 Vetura , Drenas

I B L E J M - VETURAT PA DHE ME DOGAN VW BMW AUDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:37 Banesa , Prishtinë

(QIRA) BANESE TE TREGTIA

Numri i dhomave: 1
Sot 20:37 Banesa , Prishtinë

Banesë me Qira ne Arberi te Film City, Mini Maxi

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 110
Sot 20:37 Banesa , Prishtinë

Q54 Banesë me Qera në Dardani te Sekiraqa 300€

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 20:37 Vetura , Burim

AUTO(SHALA)BLEJ VETURA AUDI.BMW.VW.MRCDES-KESH

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:37 Banesa , Prishtinë

Lëshohet banesa me qera te Parku i Qytetit

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Në fillim