MAKINA , 296018
ELEKTRONIKA , 99653
VENDBANIME , 98013
TË TJERA , 29388

Sot 13:27 Vetura , Prishtinë

<<AUTO/ZONA>> BLEJM VETURA TARGA TË HUJA 24h

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:27 Vetura , Lipjan

BLEJM VETURA BMW 330 530 Mercedes CLS ML 320 420

6 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 13:27 Banesa , Fushë Kosovë

Leshohet me qera

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sot 13:27 Banesa , Prishtinë

Leshohet banesa me qira ne Dardani

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 13:27 Vetura , Prishtinë

PJES & SERVIS KIA SPORTAGE

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 13:27 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne EMSHIR

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 13:27 Banesa , Prishtinë

Banes me QIRA ne ARBERI(DRAGODAN) 200 EURO

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Sot 13:27 Vetura , Prishtinë

golf 5 2.0 rks

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:27 Banesa , Prishtinë

Banes me qera ne Prishtine

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 13:27 Banesa , Prishtinë

Banese ne Ulpiane

150 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 13:27 Vetura , Besianë

AUTOSHALA BLEJ TE GJITHA LLOJET E VETURAVE-KS

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:27 Banesa , Prishtinë

Banese me qera ne Bregun e Diellit

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 13:27 Vetura , Gjilan

BMW 320D E46 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:27 Vetura , Fushë Kosovë

AUTO-24 BLEJM VETURA ME DEFEKT DHE AKSIDENT

5 788 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 13:27 Banesa , Prishtinë

BANES E RE TE RRUGA B

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Në fillim