MAKINA , 304531
ELEKTRONIKA , 102523
VENDBANIME , 100830
TË TJERA , 30626

Sot 23:09 Vetura , Drenas

/Auto-24/BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI VW BMW AUD

8 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 23:09 Vetura , Prishtinë

•Vw Passat CC 2.0 BlueTDI-DSG-Xenon-Nga Zvicrra

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:09 Vetura , Fushë Kosovë

Caddy

5 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 23:09 Vetura , Drenas

Passat 3C DSG VP 2008 Ch Shitet ndrohet viber

4 799 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:09 Vetura , Prishtinë

•Vw Passat CC 2.0TDI -DSG-Xenon-Nga Zvicrra

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:09 Vetura , Pejë

vw t4 transporter

3 499 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 23:08 Vetura , Vushtrri

VW GOLF 6 2.0 TDI AUTOMATIK TEAM-ME DOGAN 2011

9 950 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:08 Banesa , Prishtinë

Banesa 80m2. kat 4. MODEL SLLOVENIA. EMSHIR

60 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 23:08 Vetura , Drenas

VW Passat 3BG TDI 1.9 rks 1 vit 2005

4 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:08 Vetura , Burim

Urgjent shitet golf4 benzin 1.6 me 10 muj regjist

2 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 23:08 Shtëpi , Gjilan

Shiten dy shtepi ne nje oborr (+3 ari )

135 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200
Sot 23:08 Vetura , Besianë

��AUTO(SHALA) BLEJ VETURA RKS PA DOGAN ME ��KESH

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 23:08 Vetura , Drenas

I B L E J M - VETURAT PA DHE ME DOGAN VW BMW AUDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim