Sot 00:38 Vetura , Fushë Kosovë

Shes golf 2

1 400 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 00:14 Vetura , Gjilan

Laptop Toshiba

289 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:38 Vetura , Fushë Kosovë

Shes golf 2

1 400 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 19:06 Vetura , Fushë Kosovë

Shtet aparati i klimes viti 2000

600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 15:47 Vetura , Prishtinë

radi per opel

50 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 15:47 Vetura , Prishtinë

pjes per golf 4 dhe golf 5

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 15:45 Vetura , Prishtinë

Motorr per dru STIHL 18 nga gjermania

299 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 00:55 Vetura , Prishtinë

Shiten

100 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Shk 17:45 Vetura , Gjilan

Opell zafira

3 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Shk 13:02 Vetura , Ferizaj

pikap

1 300 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Shk 08:13 Vetura , Besianë

Biciklet ckotis

70 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Shk 07:30 Vetura , Mitrovicë

Punojm Dyr,gilindera nga metali

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Shk 20:29 Vetura , Ferizaj

tavolina kafiqi

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim