12 Tet 19:08 Vetura , Pejë

Shes 4 goma R16 me fellne dhe 2 pa fellne

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
10 Sht 16:26 Vetura , Burim

Volvo s70 benzin

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Pri 18:21 Vetura , Fushë Kosovë

volvo

1 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Gsh 08:11 Vetura , Fushë Kosovë

Volvo s70 glt -99

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Në fillim