Sot 09:50 Vetura , Kaçanik

MERCDES BENZ C270 AUTOMATIK MODEL CLASSIC 2003

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 09:49 Vetura , Kaçanik

Shitet Opel Vektra B 2.0 Benzin-Plin Automatik 99

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:49 Vetura , Kaçanik

GOLF 5 PLUS 1.9 TDI 2009 RKS 1 VIT

7 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:49 Vetura , Kaçanik

SHITET GOLF 6 2.0 TDI 2009 ME DOGAN DHE HOMOLOGIM

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:48 Vetura , Kaçanik

GOLF 5 1.9 TDI 2006 MANUAL RKS 10 MUAJ

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:10 Vetura , Kaçanik

VW Passat 1.9 TDI Viti 2003 Rks

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 15:49 Vetura , Kaçanik

Shitet

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Në fillim