Sot 04:44 Vetura , Kastriot

AUTO ��PRISHTINA��

5 555 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 04:42 Vetura , Kastriot

AUTO*SHALA*SHIT VETUREN SHPEJT DHE LET TEK NE KESH

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 02:18 Vetura , Kastriot

- AUTO PLUS - SHITE VETUREN SHPEJT

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 02:11 Vetura , Kastriot

Fiat Punto

600 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:10 Vetura , Kastriot

SHES DAEWOO MATIZ 800 KUBIK BENZIN VITI 2002

1 150 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:54 Shtëpi , Kastriot

Shese shtepin

54 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Dje 21:36 Vetura , Kastriot

Ford Fiesta 1.6 b 5muj rks

1 250 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:03 Vetura , Kastriot

Shes apo ndrroj passat 3C

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:02 Vetura , Kastriot

Renault Laguna

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:02 Vetura , Kastriot

Shes apo ndrroj veturen ford fiesta 1.8 dizell

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim