Sot 15:47 Vetura , Kastriot

PASSAT 1.9 DISEL RKS VP 90 500 euro

500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1990
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 15:41 Vetura , Kastriot

Golf 3 TDI

1 950 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:13 Vetura , Kastriot

Renault Clio 1.4 benzin

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 14:59 Vetura , Kastriot

PASSAT CC 2.0 TDI 2010 -AUTOMATIK -

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:57 Vetura , Kastriot

Shes pasatin b7 2011 1.6 TDI blumotion full ekstra

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:56 Vetura , Kastriot

Opel Frontera 2.2 Disell 2002 me klim

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 14:50 Vetura , Kastriot

Shes pjes per Citroën Xantia 2.0 HDI

450 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 14:48 Vetura , Kastriot

BLEJ VETURA M DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H

Viti: 2014
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 14:46 Vetura , Kastriot

VW PASSAT 2.0 TDI 2012 ME DOGAN TE PAGUAR

9 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Në fillim