Sot 19:44 Vetura , Kastriot

��Blejm Gjtha Modelet e. BMW AUDI MERCEDES VW��

32 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 19:44 Vetura , Kastriot

AutoShitje24 Blejm veturat RKS ose pa dogan defekt

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 19:44 Vetura , Kastriot

BLEJ VETURA M DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H

Viti: 2014
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 19:09 Vetura , Kastriot

Vetur

1 000 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 18:31 Vetura , Kastriot

PASSAT CC 2.0 TDI 2010 -AUTOMATIK -

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:24 Vetura , Kastriot

VW T5 KOMBI MAXI 2.5 TDI 2007 ME DOGAN

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:24 Vetura , Kastriot

Vw touran 1.9 tdi dsg automatik 2008

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:24 Vetura , Kastriot

MERCEDES E220 CDI 2009 ME DOGAN

12 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:24 Vetura , Kastriot

Opel Astra 1.7 CDTI 2012 I DOGANUAR

7 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:24 Vetura , Kastriot

Mercedes C220 CDI 2012 AVANGARDE me dogan

14 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:24 Vetura , Kastriot

VW PASSAT 2.0 TDI 2012 ME DOGAN

9 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:23 Vetura , Kastriot

VW CADDY 1.9 TDI 2009 ME KLIM

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:21 Vetura , Kastriot

VW TIGUAN 2.0 TDI 4MOTION 2011 Me Dogan

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Në fillim