18 Dhj 08:33 Vetura , Kastriot

Ford Mondeo 2.0 disel

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Dhj 21:35 Vetura , Kastriot

Shitet ford mondeo 2.0 tdci

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Maj 12:58 Vetura , Kastriot

ford mondeo 2001 zetec

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Maj 17:53 Vetura , Kastriot

shitet urgjent

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Pri 17:18 Vetura , Kastriot

shitet dhe ndrrohet

4 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Në fillim