Sot 12:31 Vetura , Kastriot

Golf 2

1 200 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:15 Vetura , Kastriot

ASTRA/2.0/BENZIN-GAS/5muj rks ecotec

1 850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:57 Vetura , Kastriot

Kerkoj karrika per T4

Viti: 1996
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 10:16 Vetura , Kastriot

Mercedes C220 CDI 2012 FULL AVANGARDE ME DOGAN

15 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:15 Vetura , Kastriot

Audi A 3 1.6 DSG 2011 i doganuar automatik

9 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 10:15 Vetura , Kastriot

Audi A6 1.9 TDI 2001 RKS

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:04 Vetura , Kastriot

Shittet pikapi i posadoganuar dhe Regjistruar

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:01 Vetura , Kastriot

Passat 3B 94 Klim Rks

750 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:01 Vetura , Kastriot

Opel corsa ecotet 98 viti 10 Muj regjistrim

1 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:01 Vetura , Kastriot

Renault Clio 1.4 benzin me Regjistrim

650 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:17 Vetura , Kastriot

Opel corsa 1.7 motorr japan

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim