Sot 10:04 Vetura , Kastriot

Shittet pikapi i posadoganuar dhe Regjistruar

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:15 Vetura , Kastriot

Shite iveco

1 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 19:07 Vetura , Kastriot

Shitet mersdesi 250

1 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 10:57 Vetura , Kastriot

Mercedes Benz E320 cdi viti i prodhimit 2004

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Jan 23:05 Vetura , Kastriot

U shit flmm

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1994
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Jan 17:12 Vetura , Kastriot

shes fiat bravo urgjent

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
05 Dhj 08:33 Vetura , Kastriot

Ushittt

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1987
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Nën 16:32 Vetura , Kastriot

i shitur flm

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Nën 22:38 Vetura , Kastriot

Shitet iveco

1 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
17 Nën 16:23 Vetura , Kastriot

Peugeot 1.6 dizel hdi ne gjendje prefekte

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Nën 13:06 Vetura , Kastriot

Shitet iveco 2.8 turbo dizell 044 266 742

1 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Tet 19:04 Vetura , Kastriot

Ushittt

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1991
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Tet 17:24 Vetura , Kastriot

I Shitur flm

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1995
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Tet 13:13 Vetura , Kastriot

Shes passat dizell 1.6

1 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim