MAKINA , 313356
ELEKTRONIKA , 105450
VENDBANIME , 103725
TË TJERA , 31512

Sot 23:07 Banesa , Ferizaj

MY HOME-Shitet Banesa 90m2

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 23:07 Vetura , Prishtinë

___BLEJM VETURAT ME DEFEKT DHE AKSIDENT_______VW

9 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:07 Banesa , Prishtinë

Banes Me Qera Ne Qender

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 23:07 Banesa , Prishtinë

Jepet banesa me qira te Famisi ne Breg Dillit.

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Sot 23:07 Vetura , Prishtinë

��AUTO(SHALA)BLEJ VETURA AKSIDENT DEFEKT QESPERDOR

500 000 000 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 23:07 Vetura , Klinë

**AUTO/ZONA** Blejm Vetura Gjith Kosoven 24h

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Në fillim