MAKINA , 295366
ELEKTRONIKA , 99446
VENDBANIME , 97805
TË TJERA , 29295

Sot 16:05 Vetura , Rahovec

<<AUTO/ZONA>> Blejm Gjitha Llojet e Veturav 24h��

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:05 Vetura , Pejë

VW Touran 2.0 TDI

7 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:04 Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA AUTO LAVDA

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 16:04 Vetura , Prishtinë

<<AUTO/ZONA>> BLEJM VETURA TARGA TË HUJA 24h

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:04 Vetura , Mitrovicë

Mercedes-Benz

1 300 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:04 Vetura , Lipjan

BLEJM VETURA BMW 330 530 Mercedes CLS ML 320 420

6 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 16:04 Vetura , Skenderaj

Shes ose ndrroj golf 4 dizell 1.9

3 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:04 Vetura , Fushë Kosovë

AUTO-24 BLEJM VETURA ME DEFEKT DHE AKSIDENT

5 788 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 16:04 Vetura , Viti

<<AUTO/ZONA>> Blejm Vetura Pa Dogan ose Rks ����

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:04 Vetura , Ferizaj

BLEJM VETURA AUTO LAVDA

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 16:04 Vetura , Mitrovicë

Auto 24 BLEJM VETURAT QE NUK I PERDORNI VW BMW

6 990 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:04 Vetura , Prishtinë

GOLF 7 TDI MODELI CUP VITI 2015 LLEDA RKS 68112 KM

Viti: 2015
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 16:04 Banesa , Prishtinë

BANES E RE TE RRUGA B

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 16:04 Vetura , Fushë Kosovë

Labi Pc blejm antminer S7, S9��

1 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 16:04 Vetura , Mitrovicë

BMW 318i Ne Gjendje shum te mir teknike dhe optike

1 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1988
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:04 Vetura , Pejë

AUTO (AVANGARDE) BLEJM VETURA TARGA TË HUJA. 24h

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:04 Shitorja Vetura , Fushë Kosovë

VW TOURAN 2.0 TDI. AUTOMATIK. RKS

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:04 Vetura , Fushë Kosovë

Auto24.ks Blejm vetura pa dogan RKS

300 000 000 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Në fillim