MAKINA , 295820
ELEKTRONIKA , 99606
VENDBANIME , 97945
TË TJERA , 29357

Sot 21:08 Vetura , Prishtinë

Shes bandasha 16qe Per Mercedes

100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 21:08 Vetura , Prishtinë

<<AUTO/ZONA>> BLEJM VETURA TARGA TË HUJA 24h

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:08 Vetura , Prishtinë

SHES GOLF 3 1.9 TDI I TARGA T HUJA ,SHIKJOE!

1 100 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:08 Vetura , Prishtinë

JEEP GRAND CHEROKEE 3.1 CRD 4x4 AUTOMATIK RKS

3 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:08 Vetura , Prishtinë

Shitet Passat 2013 highline

25 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 21:08 Vetura , Artanë

Renault Megane -01

700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 21:08 Vetura , Prishtinë

BMW X5 3.0d Automatik 2008

17 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:08 Banesa , Prishtinë

Banes 3 Dhomshe me Qira te Sllovenia Sportit

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 21:08 Banesa , Prishtinë

Banes me QIRA ne ARBERI(DRAGODAN) 200 EURO

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Sot 21:08 Vetura , Lipjan

BLEJM VETURA BMW 330 530 Mercedes CLS ML 320 420

6 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 21:08 Vetura , Prishtinë

Opel corsa

3 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:08 Vetura , Mitrovicë

AUTO LAVDA GRUP

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 21:08 Vetura , Prishtinë

Shes Golf 5 1.9 tdi klimatronik Gjendja perfecte

6 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:08 Vetura , Prishtinë

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE PREJ 150-6000ERO

6 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:08 Vetura , Fushë Kosovë

AUTO-24 BLEJM VETURA ME DEFEKT DHE AKSIDENT

5 788 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Në fillim