MAKINA , 295820
ELEKTRONIKA , 99606
VENDBANIME , 97945
TË TJERA , 29357

Sot 14:41 Vetura , Prishtinë

Golf 2 1.6 benzin 11-10-2018

750 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:41 Banesa , Prishtinë

BANES ME QERA TE PRIMEGROUP PA MOBILE

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 14:41 Vetura , Prishtinë

BMW X5 3.0d Automatik 2008

17 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:41 Shtëpi , Prizren

SHTEPIA ME 3 ARI TRUALL DHE PROJEKT MODERN

69 500 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 14:41 Vetura , Prishtinë

AUTOSHALA;BLEJ VETURA M+P DOGAN TER KOSOVEN

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:41 Banesa , Prishtinë

Banese me qera ne Dragodan

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 14:41 Vetura , Prishtinë

BLEJ VETURA PA DOGANE NE TE GJITHE KOSOVEN

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:41 Banesa , Prishtinë

BANES SUPER LLUKSOZE TE PRIMEGROUP

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 14:41 Banesa , Prishtinë

OFrohet Banesa me qira te qafa

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 14:41 Banesa , Prishtinë

Banes me qera ne Dardani me Termokos e renovuar

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Sot 14:41 Banesa , Prishtinë

Banesë në Ulpiane

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Në fillim