MAKINA , 295604
ELEKTRONIKA , 99547
VENDBANIME , 97821
TË TJERA , 29327

Sot 13:49 Banesa , Prishtinë

Banesë 80m2 në shitje në Qendër.

130 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 13:49 Banesa , Ferizaj

MY HOME-Shitet Banesa / 110.22m2

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Sot 13:49 Vetura , Prishtinë

AUDI A6 3.0 TDI S-LINE FULL EKSTRA RKS VITI 2006

6 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:49 Vetura , Ferizaj

Audi A3 2.0TDI. Automatik

7 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:49 Vetura , Deçan

AUTO(ZONA) BLEJM VETURA GJITH KOSOVEN 24h

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:49 Vetura , Ferizaj

Golf 2

750 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:49 Vetura , Fushë Kosovë

AUTO-24 BLEJM VETURA ME DEFEKT DHE AKSIDENT

5 788 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 13:49 Banesa , Prishtinë

Banesë 90m2 me qira në Aktash

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 13:48 Vetura , Ferizaj

Shes corsen

1 200 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 13:48 Vetura , Prishtinë

Mercedes 200 viti 2005 viber + 377 44 257675

8 444 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Në fillim