MAKINA , 314526
ELEKTRONIKA , 105662
VENDBANIME , 104090
TË TJERA , 31610

Sot 00:10 Banesa , Prishtinë

Kat shtepie me qira afer Fakultetit Teknik

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 00:09 Vetura , Lipjan

Auto24 Kosove

6 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 00:09 Banesa , Fushë Kosovë

Shitet banesa luksoze 100m2

75 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Sot 00:09 Vetura , Mitrovicë

AUTO(SHALA) BLEJ VETURA RKS DHE PA DOGAN

300 000 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:09 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 5 1.9 TDI S 2008 RKS 1 VJET

7 250 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:09 Vetura , Gjilan

Mercedes C200 Kompressor 2.0

3 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:09 Vetura , Gjilan

Peugeot 207 1.6 hdi viti 2009 me dogan ����

5 150 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:09 Shitorja Vetura , Gjilan

Bmw 740d

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:09 Vetura , Prishtinë

��☑️☑️��BLEJM VETURAT ME DEMTIME AKSIDENTI DEFEKT

7 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:09 Banesa , Prishtinë

DEZINFEKTIM ELEMINIM I BUBASHFABAVE ME GARANCION

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
Në fillim