04 Shk 21:56 Vetura , Drenas

shes instagram me 12.2k

12 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Dhj 20:36 Vetura , Vushtrri

RADIO PER KERR 10 ero dyt

10 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Dhj 19:44 Vetura , Prishtinë

Goma Ver + Dimër

100 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Tet 20:22 Vetura , Malishevë

Kamjonet

1 500 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Tet 08:24 Vetura , Prishtinë

Kompresor

100 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Krr 20:30 Vetura , Prishtinë

shes rimorkio per veture

700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Qer 13:50 Vetura , Besianë

SHITEN DY CISTERNA PRODHIME GJERMANI

180 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Mar 10:17 Vetura , Drenas

Dekorime

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Mar 21:35 Vetura , Prishtinë

Llapqint nshitje

10 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Shk 19:18 Vetura , Besianë

golf 2

1 400 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Dhj 18:56 Vetura , Prishtinë

Patica Nike Per futcal

45 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Tet 15:03 Vetura , Ferizaj

Gjet

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Tet 07:30 Vetura , Prizren

shitet ndrrim furra per pula

700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Krr 07:26 Vetura , Besianë

Samsung sg 70000

110 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Mar 21:04 Vetura , Prizren

Prizren

450 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Jan 15:03 Vetura , Prizren

Shtoj edhe 400 euro per vetur jap dhe motorin

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Jan 01:55 Vetura , Drenas

Fellne 15'

100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
04 Dhj 17:16 Vetura , Besianë

KUKE PER GOLF 3

35 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Gsh 20:17 Vetura , Prishtinë

DJ OMARI

44 368 475 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim