Sot 11:01 Vetura , Klinë

Shite veturen tuaj ne Auto24��

8 080 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 11:01 Vetura , Klinë

SHALA-BLEJ VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 11:01 Vetura , Klinë

SHALA- BLEJ VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:58 Vetura , Klinë

Mercedes Benz 190-Kamioneta DAF dhe Karroca

550 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Në fillim