Sot 22:03 Vetura , Klinë

Shite veturen tuaj ne Auto24��

8 080 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 22:03 Vetura , Klinë

⚠️⚠️⚠️ AUTO KOSOVA ⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 22:03 Vetura , Klinë

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET

2 222 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 22:03 Vetura , Klinë

BLEJ VETUR M DHE PA OGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H

Viti: 2013
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 22:02 Vetura , Klinë

BLEJM VETURA MERCEDES TE GJITHA LLOJET

2 222 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 21:56 Vetura , Klinë

AutoShitje24 Blejm veturat RKS ose pa dogan defekt

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 21:36 Vetura , Klinë

Shes alforome

600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:48 Vetura , Klinë

Shite fordi

Viti: 1989
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 20:37 Vetura , Klinë

Touran “Highline”2.0 TDI Perfekt 1 Bregasno

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:58 Vetura , Klinë

Rent A Car " BELGA " Prishtina Aeroport 15€/24h!

15 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:06 Vetura , Klinë

Opel Corsa

1 150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1983
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:19 Vetura , Klinë

Mercedes 320 Avangard Evo model 4Matic 10.2008

11 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:27 Vetura , Klinë

Passat 1.9 TD(i) 2004 Ndrrim i Mundshem

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:26 Vetura , Klinë

Audi a4 2.0 viti 2012 145 mij KM

12 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 14:23 Vetura , Klinë

BMW 530 Automatik

7 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:27 Vetura , Klinë

Shes ose Derroj BMW 2.0 Dizell Compact 320 E46

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Në fillim