12 Mar 21:35 Vetura , Leposaviq

Oferta e huazimit (BKR nuk është problem)

1 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Mar 21:55 Vetura , Leposaviq

renaut clio

700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 15:53 Vetura , Leposaviq

Audi A3 2.0 TDI Sport Paket-plus S-line

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Shk 17:57 Vetura , Leposaviq

Kombi T4

1 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Shk 17:53 Vetura , Leposaviq

Kombi T4

1 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Shk 21:32 Vetura , Leposaviq

shitet dhe ndrrim

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Jan 12:43 Vetura , Leposaviq

Fellne per golf 4 pacific

250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim