Sot 13:34 Vetura , Lipjan

Auto24 Kosove

6 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 13:34 Vetura , Lipjan

VW CRAFTER 2.5 TDI BLUE

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:34 Vetura , Lipjan

AUTO -24 I BLEJM TE GJITHA VETURA TE PA DOGANUARA

4 888 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 13:33 Vetura , Lipjan

Auto24 I BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE VW BMW

59 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:32 Vetura , Lipjan

vw phaeton 3.0tdi rks full opsion

5 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:32 Vetura , Lipjan

SHES GOLF 2 DIZEL 1.6 RKS

599 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 13:32 Vetura , Lipjan

BLEJM VETURA TE PA DOGANUARA VW BMW AUDI MERCEDES

4 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:31 Vetura , Lipjan

SHES GOLF 2 BENZIN 1.3. RKS

499 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:31 Vetura , Lipjan

/Auto-24/BLEJM VETURA TE REGJISTRUARA RKS VW BMW

6 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:31 Vetura , Lipjan

AUTO 24 BLEJM VETURA ME DEFEKT DHE AKSIDENTT

4 777 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 13:29 Shtëpi , Lipjan

RINI-SHITET SHTEPIA ME 9ARI NE LIPJAN

110 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 160
Sot 13:22 Vetura , Lipjan

BMW 318 D GT..2014..FULL

Viti: 2014
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 13:22 Vetura , Lipjan

AUDI Q3 2.0 TDI..2013..FULL

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:22 Vetura , Lipjan

MERCEDES C 320..CDI..2009..AVANGARD..

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:21 Vetura , Lipjan

VW TAURAN 2.0 TDI..DSG..7..ULSE..2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:21 Vetura , Lipjan

MERCEDES C320 CDI..2008..FULL

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim