Sot 07:33 Vetura , Lipjan

BLEJM VETURA TE PA DOGANUARA VW BMW AUDI MERCEDES

4 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:32 Vetura , Lipjan

/Auto-24/BLEJM VETURA TE REGJISTRUARA RKS VW BMW

6 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:32 Vetura , Lipjan

AUTO 24 BLEJM VETURA ME DEFEKT DHE AKSIDENTT

4 777 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 07:31 Vetura , Lipjan

((AUTO-24))Blejm vetura qe nuk i perdori vw bmw

6 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 07:31 Vetura , Lipjan

AUTO -24 I BLEJM TE GJITHA VETURA TE PA DOGANUARA

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 07:30 Vetura , Lipjan

Auto24 I BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE VW BMW

59 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:25 Vetura , Lipjan

shes mercedesin 250 dizell rks viti 88 bj ndrrim

890 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 07:24 Vetura , Lipjan

shes mercedesin 190 dizell rks i qlajmrun

1 099 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 07:17 Vetura , Lipjan

Golf 4 1.9 tdi 66kw model SPECIAL 2001

3 999 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:16 Vetura , Lipjan

Opel zafira 2.0 dti 7 ulse viti 2004 klimatronik

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:55 Vetura , Lipjan

Bmw 530 d

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:41 Vetura , Lipjan

Reno scenic

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 01:05 Vetura , Lipjan

Rent A Car BELGA vetura prej 15€/ dite

30 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:56 Vetura , Lipjan

BELGA Rent A Car/ Opel Corsa/ 10 dite per €150

15 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim