Sot 09:51 Vetura , Lipjan

BLEJM VETURA TE PA DOGANUARA VW BMW AUDI MERCEDES

4 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:50 Vetura , Lipjan

/Auto-24/BLEJM VETURA TE REGJISTRUARA RKS VW BMW

6 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:50 Vetura , Lipjan

vw phaeton 3.0tdi rks full opsion

5 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:50 Vetura , Lipjan

AUTO 24 BLEJM VETURA ME DEFEKT DHE AKSIDENTT

4 777 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 09:49 Vetura , Lipjan

Auto24 Kosove

6 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 09:49 Vetura , Lipjan

AUTO -24 I BLEJM TE GJITHA VETURA TE PA DOGANUARA

4 888 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 09:48 Vetura , Lipjan

Auto24 I BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE VW BMW

59 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:48 Vetura , Lipjan

golf 3 benzin plin

1 350 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:48 Vetura , Lipjan

SHES GOLF 2 DIZEL 1.6 RKS

599 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 09:47 Vetura , Lipjan

Fiat Punto

1 850 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:47 Vetura , Lipjan

Renault Clio

1 580 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:47 Vetura , Lipjan

Golf 4 TDI *Nderrim*

3 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:47 Vetura , Lipjan

Beetle

3 666 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:47 Vetura , Lipjan

Opel Combo *Ndërrim*

1 250 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:45 Vetura , Lipjan

Urgjent shitet golf 2 1.3 benxin

370 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:43 Vetura , Lipjan

ndrroj me naj kerr padoga regjistrim1muj 500e

500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:42 Vetura , Lipjan

Fiat punto 1150 urgjent

1 150 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Në fillim