Sot 01:54 Vetura , Lipjan

/Auto-24/BLEJM VETURA TE REGJISTRUARA RKS VW BMW

6 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:54 Vetura , Lipjan

AUTO 24 BLEJM VETURA ME DEFEKT DHE AKSIDENTT

4 777 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 01:54 Vetura , Lipjan

Auto24 Kosove

6 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 01:53 Vetura , Lipjan

AUTO -24 I BLEJM TE GJITHA VETURA TE PA DOGANUARA

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 01:52 Vetura , Lipjan

Auto24 I BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE VW BMW

59 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:51 Vetura , Lipjan

BLEJM VETURA TE PA DOGANUARA VW BMW AUDI MERCEDES

4 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:35 Vetura , Lipjan

Audi 80

470 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:35 Vetura , Lipjan

AUDI A 6 2.7 TDI AUTOMATIK VITI 2009

11 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:35 Vetura , Lipjan

SHES BME 320 2.0 DIZEL I REGJISTRUAR RKS

4 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:05 Vetura , Lipjan

Fiat punto 1.2benzin viti 2004 ne rks

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:04 Vetura , Lipjan

Opel astra 1vjet rks

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:03 Vetura , Lipjan

AUDI A5 2.0 TDI..AUTOMATIK..2011..FULL

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 00:00 Vetura , Lipjan

SHIITET AUDI 80 1.8 BENZIN + GAS

555 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:18 Vetura , Lipjan

Polo 1.2 Tdi 2011

6 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:14 Vetura , Lipjan

Citroen xsara benzin-plin klim rks 99

1 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:14 Vetura , Lipjan

Golf 5 1.9 tdi 77kw

5 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim