Sot 10:01 Vetura , Lipjan

Audi 80 1.9 dizell me rigjistrim 8 muj

1 000 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:01 Vetura , Lipjan

Shofer shajme per golf 2 dhe jeta

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 10:01 Vetura , Lipjan

Tiguan 2.0 TDI 4 Motion viti 2007 me rks

10 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:00 Vetura , Lipjan

VW PASSAT B7 BlueMotion 2.0 DSG

10 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:00 Vetura , Lipjan

Fellne 19" Mercedes E-Class E63 , Volvo & Jaguar

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 09:59 Vetura , Lipjan

Volvo S80 2.4 B/P Automatik

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:59 Vetura , Lipjan

vw phaeton 3.0tdi rks full opsion

5 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:59 Vetura , Lipjan

Kia Sportag 4x4 2000 / Ndrrim

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:57 Vetura , Lipjan

audi a3. 2.0tdi 6 shpejtsi rks

8 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:57 Vetura , Lipjan

bmw x5. 3.0d automatik rks 1vit

4 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:56 Vetura , Lipjan

MERCEDES. S 320CDI 4 MATIC. rks. “LONG VERSION”

14 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:56 Vetura , Lipjan

JAGUAR XF 3.0D V6 EDITION FULL EXTRA

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:55 Vetura , Lipjan

MERCEDES VITO 109

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:55 Vetura , Lipjan

kifa mont dyer dhe motorra per dyer

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:55 Vetura , Lipjan

VW GOLF VII pa dogan 7

9 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:52 Vetura , Lipjan

GOLF PLUS 1.9 TDI AUTOMATIK VITI 2008 SHUM I MIR

6 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:52 Vetura , Lipjan

GOLF 1.9 TDI ME 6 SHPEJTSI VITI 2006 SPORTLINE

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:51 Vetura , Lipjan

GOLF 2.0 ME 6 SHPEJTSI VITI 2010 SHUM GJ. TE MIR

8 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Në fillim