Sot 22:00 Vetura , Lipjan

Audi 80 1.9 dizell me rigjistrim 8 muj

1 000 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:00 Vetura , Lipjan

Opel astra 1vjet rks

2 150 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:59 Vetura , Lipjan

pezho 205 me rks 1.9 dizell

599 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:57 Vetura , Lipjan

Shofer shajme per golf 2 dhe jeta

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 21:56 Vetura , Lipjan

Corsa 9 muj regjistrim **E RE**

1 400 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 21:52 Vetura , Lipjan

bmw 730d rks

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:51 Vetura , Lipjan

Bmw 123d

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Në fillim