Sot 09:20 Vetura , Lipjan

/Auto-24/BLEJM VETURA TE REGJISTRUARA RKS VW BMW

6 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:20 Vetura , Lipjan

MERCEDES. S 320CDI 4 MATIC. rks. “LONG VERSION”

14 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:20 Vetura , Lipjan

AUTO 24 BLEJM VETURA ME DEFEKT DHE AKSIDENTT

4 777 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 09:20 Vetura , Lipjan

Shitet Renaul Trafic 1.9 DCI

3 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:19 Vetura , Lipjan

Auto24 Kosove

6 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 09:19 Vetura , Lipjan

AUTO -24 I BLEJM TE GJITHA VETURA TE PA DOGANUARA

4 888 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 09:18 Vetura , Lipjan

Auto24 I BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE VW BMW

59 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:17 Vetura , Lipjan

Urgjent - Golf 6 2010 TDI

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:17 Vetura , Lipjan

VW Beetle buba

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:17 Vetura , Lipjan

Fellne 19" Mercedes E-Class E63 , Volvo & Jaguar

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 09:17 Vetura , Lipjan

BLEJM VETURA TE PA DOGANUARA VW BMW AUDI MERCEDES

4 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:16 Vetura , Lipjan

Volvo S80 2.4 B/P Automatik

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:16 Vetura , Lipjan

Kombi fiat scudo 2.0 hdi Maxi

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 09:15 Vetura , Lipjan

Kia Sportag 4x4 2000 / Ndrrim

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:12 Vetura , Lipjan

VW Golf 3 1.4

1 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1992
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:09 Vetura , Lipjan

touran me 7 ulse

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim