Sot 18:16 Vetura , Lipjan

Urgjent ford eskord 1.6 Benzin viti 93 rks

320 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:16 Vetura , Lipjan

MERCEDES. S 320CDI 4 MATIC. rks. “LONG VERSION”

14 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:15 Vetura , Lipjan

BLEJM VETURA TE PA DOGANUARA VW BMW AUDI MERCEDES

4 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:15 Vetura , Lipjan

/Auto-24/BLEJM VETURA TE REGJISTRUARA RKS VW BMW

6 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:14 Vetura , Lipjan

AUTO 24 BLEJM VETURA ME DEFEKT DHE AKSIDENTT

4 777 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 18:14 Vetura , Lipjan

Auto24 Kosove

6 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 18:14 Vetura , Lipjan

AUTO -24 I BLEJM TE GJITHA VETURA TE PA DOGANUARA

4 888 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 18:13 Vetura , Lipjan

SHES GOLF 5 1.9 REGJISTRIM 28-06-2018

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:13 Vetura , Lipjan

Audi benzin plin 8 muj rks ndrrim mundshem

650 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:12 Vetura , Lipjan

Auto24 I BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE VW BMW

59 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:11 Vetura , Lipjan

shes mercedesin 250 i qlajmrun

899 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 18:10 Vetura , Lipjan

Golf 5 - 1.9 TDI RKS Timon Anglez

4 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:10 Vetura , Lipjan

golf 7. 1.6tdi automatik rks -15

13 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:09 Vetura , Lipjan

vw cadyy 1.9tdi automatik rks -07

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Në fillim