Sot 19:31 Vetura , Lipjan

Golf 3 dizell

1 250 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:31 Vetura , Lipjan

BLEJM VETURA TE PA DOGANUARA VW BMW AUDI MERCEDES

4 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:31 Vetura , Lipjan

Opel Meriva 1.7 (Japan Matorrin) 8 Muj RKS

3 350 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:31 Vetura , Lipjan

/Auto-24/BLEJM VETURA TE REGJISTRUARA RKS VW BMW

6 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:31 Vetura , Lipjan

Cady 19 me dogan homolgi

1 650 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 19:30 Vetura , Lipjan

AUTO 24 BLEJM VETURA ME DEFEKT DHE AKSIDENTT

4 777 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 19:30 Vetura , Lipjan

SHES BME 320 2.0 DIZEL I REGJISTRUAR RKS

4 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:30 Vetura , Lipjan

Golf 2 TD 1.9 viti 89

950 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:30 Vetura , Lipjan

((AUTO-24))Blejm vetura qe nuk i perdori vw bmw

6 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 19:30 Vetura , Lipjan

VW Passatin 10 muj rks

950 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 19:30 Vetura , Lipjan

SHES AUDI A4 2.0 DIZEL 6 SHPEJCI RKS

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:29 Vetura , Lipjan

AUTO -24 I BLEJM TE GJITHA VETURA TE PA DOGANUARA

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 19:28 Vetura , Lipjan

Auto24 I BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE VW BMW

59 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:26 Vetura , Lipjan

Audi 80

Viti: 1989
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 19:23 Vetura , Lipjan

Opel Corsa

1 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1994
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 19:19 Vetura , Lipjan

Shitet lancia 1.2 11 muj RKS

1 999 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim