Sot 17:56 Vetura , Lipjan

AUTO 24 BLEJM VETURA ME DEFEKT DHE AKSIDENTT

4 777 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 17:53 Vetura , Lipjan

Urgjent shitet audi 80 1.8 benxin viti90 +5 fellne

450 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 17:52 Vetura , Lipjan

Urgjent opel vectra 2.0 plin benzin viti 89 rks

440 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:52 Vetura , Lipjan

Passat 1.9 tdi 6 shpejci Rks

3 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:44 Vetura , Lipjan

***BMW E36 sport full full M-Packet...***

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim