Sot 08:25 Vetura , Lipjan

audi a4. 2.7tdi automatik rks full opsion -07

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:24 Vetura , Lipjan

bmw 730d rks

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:18 Vetura , Lipjan

AUDI A 6 2.7 TDI AUTOMATIK VITI 2009

11 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:16
Linku:
Vetura , Lipjan

Golf 5 - 1.9 TDI RKS Timon Anglez

4 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:16 Vetura , Lipjan

kifa mont dyer dhe motorra per dyer

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:16 Shtëpi , Lipjan

Dyer per garazha novoferm

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 200
Në fillim