Sot 19:02 Vetura , Lipjan

Shitet matorri polles benzin 1.4 viti 97

170 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:02 Vetura , Lipjan

VW. GOLF 7 1.6tdi automatik rks

13 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:02 Vetura , Lipjan

BLEJM VETURA TE PA DOGANUARA VW BMW AUDI MERCEDES

4 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:02 Vetura , Lipjan

Opel Corsa

1 400 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 19:02 Vetura , Lipjan

Shitet Fiat Punto (URGJENT)

850 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 19:02 Vetura , Lipjan

/Auto-24/BLEJM VETURA TE REGJISTRUARA RKS VW BMW

6 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:01 Vetura , Lipjan

AUTO 24 BLEJM VETURA ME DEFEKT DHE AKSIDENTT

4 777 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 19:01 Vetura , Lipjan

Shes matorri fave tekotrshi dizel 2.4

470 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:01 Vetura , Lipjan

Auto24 Kosove

6 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 19:01 Vetura , Lipjan

Audi a4 1.9 Tdi. AUTOMATIK “ 2004.

5 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:00 Vetura , Lipjan

Kia Rio 1.3 bencin rks 2013 “

6 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:00 Vetura , Lipjan

AUTO -24 I BLEJM TE GJITHA VETURA TE PA DOGANUARA

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 18:59 Vetura , Lipjan

Shes golfin 2 dizell 470 eur

470 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:58 Vetura , Lipjan

Shes matorrin ford eskord dizell 1.8 qmimi 270 eur

270 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:57 Vetura , Lipjan

Renault fingu metabela tejashtit ishes pjest

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:56 Vetura , Lipjan

Shitet matorri fiat fiorina

170 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim