Sot 11:40 Vetura , Lipjan

AUTO 24 BLEJM VETURA ME DEFEKT DHE AKSIDENTT

4 777 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 11:40 Vetura , Lipjan

vw phaeton 3.0tdi rks full opsion

5 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:40 Vetura , Lipjan

Auto24 Kosove

6 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 11:40 Vetura , Lipjan

CITROEN C8 2.2 HDI..2003..8..ULSE..

3 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:40 Vetura , Lipjan

Golf 5 2.0 TDI

5 690 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:39 Vetura , Lipjan

shes golf 2. 11 muj regj

849 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:39 Vetura , Lipjan

AUTO -24 I BLEJM TE GJITHA VETURA TE PA DOGANUARA

4 888 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 11:38 Vetura , Lipjan

Auto24 I BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE VW BMW

59 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:37 Vetura , Lipjan

BLEJM VETURA TE PA DOGANUARA VW BMW AUDI MERCEDES

4 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:37 Vetura , Lipjan

/Auto-24/BLEJM VETURA TE REGJISTRUARA RKS VW BMW

6 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:32 Vetura , Lipjan

045290107

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:30 Vetura , Lipjan

Kia Rio 1.3 bencin rks 2013 “

6 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:30 Vetura , Lipjan

Opel Astra dizel

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:30 Vetura , Lipjan

Shitet vw caddy 2.0 sdi 120888 km

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 11:30 Vetura , Lipjan

Opel astra 1.6 benxin rks 1 vit ”

2 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:30 Vetura , Lipjan

Tauran

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:29 Vetura , Lipjan

Mercedes a 180

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim